Istituto Marangoni Fashion Styling Semineri

Haber:Suna PARLAK

İtalya’nın en ünlü Moda ve Tasarım okulu Istituto Marangoni 28 Nisan Perşembe akşamı Firenze Yurtdışı Eğitim organizasyonu ile The Marmara Otel’de Türk öğrencilerle buluştu.E tabi benim orda olmamam kaçınılmazdı.

Istituto Marangoni Londra, Paris ve Milano kampüslerinin ve üniversite master sertifika programlarının tanıtımları yapıldı ve ardından  Istituto Marangoni Fashion Styling Profesörlerinden Maixut Alvarez Pardo  ‘the power of new story tellers ‘ isimli bir seminer verdi.

Seminerde ayrıca her şey düşünülmüştü,çok güzel ikramların yanı sıra simultane çeviri de vardı.

İstituto Marangi Moda Okulu

Daha yaygın La Maranga olarak bilinen ve Milano, Londra ve Paris’te kampüsleri bir moda enstitüsüdür.17 Aralık 1935’te ‘Sanat Okulu’ olarak kuruldu.13 Şubat 1951 Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca, okul durumu için ‘enstütü’ kavramı kullanılmaya başlandı.

Bugün, diploma ve sertifika kurumu tarafından verilen değeri esas olarak sürekli faaliyet yetmiş yıl içinde kurulmuşdu ve itibarı her geçen yıl artan bir okul.

Eğer siz de moda ile ilgileniyorsanız ve eğitimini de almak istiyorum diyorsanız,İstituto Marangoni sizin için doğru tercih olacaktır.

Firenze Danışmanlık

Öncelikle ilgilerinden dolayı Firenze Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlığa teşekkürlerimi iletmek istiyorum,özellikle Neslihan ÇEBİ Hanım’a.Gelen tüm konuklarla tek tek ilgilendi.Tüm ekip bence çok başarılıydı.Seminer zaten harikaydı.

Avrupa’nın en ünlü moda okullarından biri olan Istituto Marangoni moda ve tasarımın 3 büyük merkezinde  – Milano, Londra – Paris –  bulunan kampüslerinde Üniversite, Master,Sertifika ve Yaz Okulu eğitimi sunar. Istituto Marangoni ‘nin tüm programlarına kayıtlarınızı Türkiye Yetkili Temsilcisi Firenze Yurtdışı Eğitim tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti ile yaptıra bilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s